LazProcessKiller

Casus Yazılım Engelleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.6 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Flakron Shkodra
Kötü amaçlı yazılımların yol açtığı başarısız uygulama işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde sonlandırabileceğiniz LazProcessKiller programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kötü amaçlı yazılımların yol açtığı başarısız uygulama işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde sonlandırabileceğiniz LazProcessKiller programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oldukça kolay kullanıma sahip olan LazProcessKiller yazılımı sayesinde kötü amaçlı yazılımların yol açtığı işletim sistemi çalışma aksamalarının, uygulamalara ait belirli erişim kısıtlamalarının ve programları kaldırma işleminin başarısız olduğu durumlarda sizin belirleyeceğiniz herhangi bir zaman aralığında otomatik olarak uygulamaları sonlandırabilirsiniz. 

Ayrıca sadece birkaç saniye aralıklar ile de otomatik sonlandırma işlemini sağlayan LazProcessKiller kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınızı kontrol altına alarak sisteminizi çalışamaz hale getirmelerinin de önüne geçebilmektedir. LazProcessKiller' a aktif işlemler listesinden ekleyebileceğiniz birden fazla işlemi aynı anda sonlandırabilir ve Windows başlangıcında bu programın otomatik bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
LazProcessKiller indir